O nas

Iza- Matka Polki-  dwudziestokilkulatka. Gatunek leniwiec pospolity, z rzędu zrzęda. Dnie spędza na pracy, żywi się tym co ugotuje, a uwielbia to robić (chociaż nie ma czasu i wyręcza się Ojcem Mateuszem). Zaobserwować można, że w wolnych chwilach pożera (wzrokiem i całą duszą) również książki, filmy, rozmaite seriale.

Mateusz - zwany również Ojcem Mateuszem. Cichy współtwórca tego bloga (i dzieci oczywiście  . Rodzinny fotograf, współredaktor tekstów. Trzydziestolatek. Doskonały partner i ojciec. Gatunek na wyginięciu, chociaż nie pod ochroną. Zaobserwować można, że w wolnych chwilach oddaje się (i wydaje ciężko zarobione pieniądze na to) graniu w planszówki. 

Polka- czyli po prostu Pola, urodzona w maju 2012. Gatunek słodziak, typ złośliwiec, z gromady czepiak. Roztacza wokół siebie aurę słodyczy i spokoju, zmylając jednak swoje ofiary. W rzeczywistości atakuje potokiem nie zawsze zrozumiałych słów. Bardzo żywiołowa i ciekawska, żywi się tym co Matka lub Ojciec da. Dnie spędza na zabawie lalkami, układaniu puzzli, oglądaniu bajek. Jak przystało na czepiaka uwielbia przytulanie. Nierozłączna z Misiem Tulisiem.

Emiś- czyli Emil. Urodzony w grudniu 2015. Miał by styczniowy, ale koniecznie nie mógł przegapić Świąt i troszkę mu się pospieszyło. Typ- słodziak. Obecnie przejawia odrobinę nadaktywności, ale wykluczono złośliwości. Nie znane są prognozy na przyszłość, ale mam nadzieję, że to wyjątkowo grzeczny gatunek.


Nie tylko różowo to blog o tematyce rodzicielskiej. Pokazujemy, że świat matki nie jest różowy, a baaardzo kolorowy. Czasem trąci depresyjną szarością dnia codziennego, czasem wybuchnie czerwienią złości, innym razem eksploduje pozytywną zielenią szczęścia. Moda dla dziewczynki to także nie tylko róże i wstążeczki. Znajdziecie tu ciut dobrej, dla małych i dużych, literatury, garść gadżetów dla mam i mnóstwo rodzicielskiej refleksji. Matka i córka, a teraz także syn- na pewno Nie tylko różowo!