Moda

Wygodnie dla maluszka- ubranka Glück

13:07:00


Ubranka są jedną z najczęściej (zaraz po pieluchach czy mleku) kupowaną rzeczą dla dziecka w pierwszym roku jego życia. Po nich widzimy jak dzieci rosną. Ja ze smutkiem i sentymentem odkładam te za małe, ale też z przyjemnością kupuję nowe. Ostatnio poznałam markę Glück- polskiego producenta niemowlęcych ubranek. 

Wybierając ciuszki dla maluchów liczą się dla mnie trzy rzeczy: wygoda dziecka, praktyczność ubranka i stosunek ceny do jakości. Wybieram raczej naturalne materiały, jak bawełna, by dziecku nie było za gorąco, ciuszek był miły dla ciałka, a i przepuszczał powietrze. Wygoda dziecka jest bardzo ważna, bo w zbyt szczupłym ubranku, mało przewiewnym, będzie się zwyczajnie niecierpliwił. Ciuszki mają być też wygodne dla mnie- w ubieraniu- mój ulubiony zestaw dla malucha to body, najlepiej kopertowe, plus spodnie czy półśpiochy. 


Właśnie takie zestawy wybrałam w sklepie 
Glück. Są to ubranka wykonane ze 100% bawełny, bardzo miękkie i "oddychające". Półśpiochy mają szeroki pas, nieuciskający brzuszka, a kopertowe body szybko i łatwo się zakłada, bez przekładania przez głowę- Emil bardzo tego nie lubi. Ładnie i prosto uszyte, wzory są delikatne, nienachalne. Ubranka te wyróżnia jednak płaski szew- to sposób szycia, bardzo komfortowy dla dziecka, gdyż nic nie odciska się na skórze i nie powoduje podrażnień. Także stosunek jakości do ceny jest wg mnie odpowiedni- nie są to drogie ubranka, szczególnie zwracając uwagę na ich jakość i fakt, że są produkowane w Polsce.


Przy obecnych upałach takie ubranka wyjątkowo się sprawdzają i jak widać Emil jest zadowolony :) Na pewno jeszcze niejeden ciuszek tej marki zagości w naszej szafie. Glück ma w swojej ofercie także śliczne bawełniane pościele dziecięce. Całą ofertę sklepu znajdziecie TUTAJ.

PODOBNE POSTY

8 komentarze

Podziel się z nami swoją opinią :)